Posty

[Nie]poradnik - czyli jak być fajnym

Cześć wszystkim ☻ Witam Was w pierwszym [Nie]poradniku ale również w pierwszym poście na telefonie. Nie należy brać tego posta na poważnie!

  Wiele z Was pewnie zadaje sobie takie pytanie :


"Jak być fajnym?"
  To bardzo proste! Jeśli będziesz trzymał się tych punktów na sto procent będziesz [nie]fajny!
1. Kopiuj WSZYSTKO co jest modne!
Twoja znana w szkole koleżanka na nowe spodnie. To mom jeans! Wygląda w nich super! Ty też chcesz takie - prawda? MUSISZ je kupić! Aleeeeee...nie wyglądasz w nich komfortowo. I co teraz? Nic. Bierz! W końcu to jest modne - prawda?
2. Zachowuj się tak jak inni!
Twoja koleżanka zachowuje się bardzo dojrzale i używa takich fajnych tekstów, skrótów itp. Może Ty też powinnaś ich używać - nie! Ty MUSISZ ich używać! Nie martw się, przecierz nikt [zupełnie nikt] nie zauważy twojej nagłej zmiany.
3. Chodź do znanych miejsc!
Starbucks? Złote tarasy? Jasne! Co z tego że ich nie lubisz? Chcesz być fajna? Idź!
4. Załóż konto na Fejsie, Snapie, Instagramie itp!
Strz…

Co ludzie pomyślą?

Cześć wszystkim 😇 Dzisiejsza notka jest o myśli która często i skutecznie zniechęca nas do czegoś. Wiecie o czym mówię? TAK! 
CO LUDZIE POMYŚLĄ?

  Ile razy mieliście taką sytuację: "OK, dziś założę moje czarne jeansy i moją ulubioną koszulkę w jednrożce...ale zaraz, CO LUDZIE POMYŚLĄ?!". Te proste słowa sprawiają że ciskamy naszą ulubioną koszulką w kąt i zakładamy inną. Powiem wam szczerze - też tak czasem robię. Ale...
JAK SPRAWIĆ ŻEBY POTWÓR "COLUDZIEPOMYŚLĄ" ZNIKŁ?
  Jakiś czas temu kupiłam sobie książkę "JA wersja 2.0". Byłam ciekawa co sprawia że tyle osób ją kupuje. Zaczęłam ją czytać. Czasem uważałam że niektóre części nie są dla mnie np. o miłości, związkach (a ja przecież nikogo sobie nie szukam), pieniążkach które zarabiam w pracy (w pracy której nie mam) ale też takie które podniosły mnie na duchu czyli takie jak np. CO LUDZIE POMYŚLĄ, oszczędzanie pieniędzy, jak poprawnie mówić NIE itp. Skupmy się jednak na temacie. Przede wszystkim potwor &qu…

Blonette Girl

Hej 😀 Postanowiłam założyć boga pod nazwą Blonette Girl. Jest to Blog anonimowy - na razie 😊 Nie jestem pewna czy ktoś to w ogóle czyta ale tu mogę w końcu mówić (pisać) co myślę! Czuć że ja to JA! 

  Już od dawna (naprawdę dawna) chciałam założyć bloga albo jakiś kanał na YouTube. Za każdym razem kiedy filmy już były, wyświetlenia i nowe subskrypcje...coś...coś zawsze podpowiadało mi "usuń kanał!", "a co ludzie pomyślą?". Usuwałam filmy i znikałam. Może nie miałam wsparcia? 

  Teraz postanowiłam (w końcu) że zacznę robić coś w tym kierunku. Inspirację znalazłam w...książkach. Naprawdę! Czytając je po prostu nie mogłam się powstrzymać...i zrobiłam to!

  Z góry przepraszam za wszystkie błędy ale nie jestem najlepsza w tych wszystkich przecinkach, kropkach itp 😉 


- Blonette Girl ♥